Text

Pekný deň prajem

30. 9. 2013

Taký nevšedný týždeň

Nevädza kúkoľ vlčie maky,
človek je taký.

Pravdu povediac, ani si nepamätám, že som toto napísal. Tento blog som mal už totiž rozpísaný a teraz pokračujem. Je to super keď viem sám seba takto prekvapiť :D Ale keď už to tu mám tak si to aj vypočujte.


Tento týždeň sa rozhodne nedá nazvať bežným. Dá sa povedať že začal už v nedeľu, keď som po nie celkom úspešnom výlete do San Francisca chcel trocha pracovať. Trocha mi to nešlo, tak som šiel trocha behať. Trocha som šiel ďalej ako inokedy a trocha som zablúdil. Potom dosť. Podarilo sa mi presvedčiť sa, že som zišiel na zlú stranu hrebeňa a som ďaleko. Neskôr som však zistil že až tak stratený zase nie som. Ale trvalo to aj tak príliš dlho.

V pondelok som sa dozvedel že by som sa mal na chvíľku vrátiť k projektu spred roka, čo sa mi až tak nechce. Ale celkom verím školiteľovi že sa mi to vlastne chce robiť...

V utorok som išiel pozrieť do SF na baseball. Zabudol som foťák takže Vám moc neukážem. Musím priznať, bolo to lepšie ako ich futbal, ale stále také neeurópske. Asi tak skoro znova nepôjdem.

V stredu som začal niečo pre mňa úplne nové. So školiteľom sme sa stretli (úmyselne) s ďalšími dvoma ľuďmi od tiaľto s cieľom porozprávať sa a zistiť či by sa dali spojiť veci ktoré robíme. Teda my by sme možno chceli použiť niečo čo oni vymysleli a bavili sme sa o tom či je to možné a ako by sa možno dalo a tak podobne. Teším sa na pokračovanie.

Vo štvrtok ani neviem. Bol som behať.

V piatok som ráno niečo porobil a v neskoršom poobedí som sa vybral so zhruba náhodnou skupinou ľudí pozrieť Yosemite. Z 12tich som stretol raz predtým asi troch. A nakoniec to bol fakt mega víkend so super skupinou ľudí. Niečo viac snáď poviem o týždeň, len som sa vrátil a fotky sa snáď za týždeň nejak sprocesujú. Foťák som nezabudol.

Zatiaľ prezradím aspoň jednu vtipnú vec. Nórky boli prevelice prekvapené že neviem ako robí líška. Teda, že neviem že neviem ako robí líška. A teda mali na mysli nórsku pesničku.Joff-tchoff-tchoffo!

1 komentár:

  1. kto by sa chcel zahrat http://www.sporcle.com/games/Nikkidemas/fraka_kaka_kaka_kaka_kow

    OdpovedaťOdstrániť