Text

Pekný deň prajem

11. 11. 2014

Šumachrova cesta

Som zlyhal.

Nezvládol som minulý týždeň napísať blog. Prečo? No, proste bolo príliš veľa vecí čo malo väčšiu prioritu.

Ale poporiadku. Na konci októbra som si povedal, že som bol v Edinbru už moc dlho, tak som sa prvého Novebmra odgúľal do Zurichu.

Pracovne. A hneď prvý deň čo som tam bol som musel zablúdiť. Jak naschvál. Pracovne to bolo lebo som mal ísť na ETH. No ale nevidel som to, tak som až na kopec musel vyjsť, Höch Gumme sa volal. Výhľad fajný, ale ETH nikde. Aj do druhej doliny som zišiel, a nič. Nakoniec som bol 100 km vedľa.

Zistil som ale, že švajčiarske vlaky nie sú ako švajčiarske hodinky. Aj keď, možno hej, ale švajčiarske hodinky som vlastne nevyskúšal.

Našťastie na druhý deň som sa už dostal na miesto. Tak sme tam porozmýšľali, na nič moc neprišli, posťažovali sa na cenu mäsa, a tak. Ale fajne bolo. Majú tam ako sochu taký prehistorický žeriav, asi 50 metrový, a drahé pivo. Asi sa tam dobre žije. Teraz som doma na Slovensku, mám tu prestoj, a aj tu sa dobre žije. 

Skúsim porovnať ešte aj s Be... A nie, to o týžďeň. Sa majte zatiaľ, dajte si kakavko a pozrite si jak sa lezie na anténu, čo má 1768 stôp. Alebo kus cez 500 metrov. By som sa asi bál.


Jasne, a tá Šumachrova cesta. Schumacherweg 15. Tam som spal. Fajne to tam majú.

Díky Bzdušo & Kaja

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára